• Folie samochodowe podnoszą komfort jazdy i redukują refleksy świetlne

Przyciemnienie szyb w samochodzie zmniejsza o ponad 60% nagrzewanie wnętrza i minimalizuje niebezpieczeństwo oślepienia kierowcy przez promienie słoneczne. Folia samochodowa w znacznym procencie redukuje także szkodliwe promieniowanie UV i poprawia skuteczność działania klimatyzacji.

  • Folie samochodowe chronią zdrowie kierowcy i pasażerów

Przyciemnie szyb w samochodzie pozwoli w razie nieszczęśliwego wypadku zminimalizować niebezpieczeństwo poranienia znajdujących się w samochodzie osób odłamkami szkła z rozbitych szyb. Folie utrudniają także włamanie do samochodu.

  • Folie samochodowe chronią nadają pojazdowi prestiżowy wygląd i sportowy charakter

Przyciemnienie szyb poprawi estetykę Twojego auta i nada mu elegancki wygląd. Zabezpieczą także plastikowe i tapicerowane elementy wnętrza samochodu przed popękaniem i wyblaknięciem, zapewniając doskonały wygląd przez lata, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz samochodu

  • Folie samochodowe zapewniają dyskrecję

Przyciemnienie szyb podnosi bezpieczeństwo przewożonych przedmiotów, towarów, a także pasażerów chroniąc wnętrze samochodu przed niepożądanym wzrokiem osób postronnych.

Warto przypomnieć, że przyciemnienie szyb za pomocą folii samochodowych jest procesem całkowicie odwracalnym, co szczególnie ważne w momencie gdy przyszły nabywca naszego samochodu nie jest zainteresowany przyciemnionymi szybami.