Przyciemnianie - inwestycja, która się opłaca!

Interesują Cię inne usługi?

KOMFORT JAZDY I REDUKCJA REFLEKSÓW ŚWIETLNYCH

Przyciemnienie szyb w samochodzie zmniejsza o ponad 60% nagrzewanie wnętrza i minimalizuje niebezpieczeństwo oślepienia kierowcy przez promienie słoneczne. Folia samochodowa w znacznym procencie redukuje także szkodliwe promieniowanie UV i poprawia skuteczność działania klimatyzacji.

OCHRONA ZDROWIA KIEROWCY I PASAŻERÓW

Przyciemnienie szyb w samochodzie pozwoli w razie nieszczęśliwego wypadku zminimalizować niebezpieczeństwo poranienia znajdujących się w samochodzie osób odłamkami szkła z rozbitych szyb. Folie utrudniają także włamanie do samochodu.

PRESTIŻOWY WYGLĄD I SPORTOWY CHARAKTER

Przyciemnienie szyb poprawi estetykę Twojego auta i nada mu elegancki wygląd. Zabezpieczą także plastikowe i tapicerowane elementy wnętrza samochodu przed popękaniem i wyblaknięciem, zapewniając doskonały wygląd przez lata, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz samochodu

DYSKRECJA

Przyciemnienie szyb podnosi bezpieczeństwo przewożonych przedmiotów, towarów, a także pasażerów, chroniąc wnętrze samochodu przed niepożądanym wzrokiem osób postronnych.

Nie czekaj dłużej!

Przyciemnij szyby i przejdź z nami na CIEMNĄ STRONĘ MOCY!

Skorzystaj z naszej bogatej oferty, która spełni Twoje oczekiwania i potrzeby. Już teraz zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania darmowej konsultacji i wyceny.

Skontaktuj się z nami!

Przyciemniamy szyby z wykorzystaniem najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Wszystkie stosowane przez nas folie spełniają wymogi polskich przepisów i są dopuszczone do instalowania w pojazdach samochodowych.

Warto przypomnieć, że przyciemnienie szyb za pomocą folii samochodowych jest procesem całkowicie odwracalnym, co szczególnie ważne w momencie gdy przyszły nabywca naszego samochodu nie jest zainteresowany przyciemnionymi szybami.